Salon łazienek Łódź

Salon łazienek Łódź

91-341 ul. Brukowa 15B
tel.: 42 616 55 44
fax: 42 616 55 04
e-mail: Lodz@cermag.com.pl

Dla Klientów parking gratis!

Szanowni Klienci! Zapraszamy do nowego Salonu po przebudowie!

Lodz 1 a

Godziny otwarcia salonu:

UWAGA! Od dnia 13.03.2020 r. do odwołania ulegają zmianie godziny pracy naszego Salonu:
 
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
sobota 09:00 - 14:00

DEPARTAMENT HANDLOWY

Salon Sprzedaży

Anna Kusztal
Kierownik Salonu - Sprzedaż Detaliczna
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 613
e-mail: akusztal@cermag.com.pl

Magdalena Borowska
Zastępca Kierownika Salonu
gsm: 698 609 627
e-mail: mborowska@cermag.com.pl

Aneta Przygocka
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 608 333 511
e-mail: aprzygocka@cermag.com.pl

Eliza Bartela
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 608 333 523
e-mail: ebartela@cermag.com.pl  

Sebastian Jędrzejczak
Doradca klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 603
e-mail: sjedrzejczak@cermag.com.pl

Jakub Karpowicz
Doradca Klienta
gsm: +48 604 247 400
e-mail: jkarpowicz@cermag.com.pl

Tomasz Kaczmarczyk
Sprzedawca
gsm.: +48 600 417 732
e-mail: tkaczmarczyk@cermag.com.pl

Krzysztof Górski
Doradca Klienta
gsm.: +48 696 921 297
e-mail: kgorski@cermag.com.pl

Sprzedaż B2B

Beata Winiecka - Idzik
Kierownik Działu Inwestycji
tel.: 42 616 55 39
gsm: 608 333 513
e-mail: bwiniecka@cermag.com.pl

Piotr Szuszkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
tel: 42 616 55 45
gsm: 604 239 339
e-mail: pszuszkiewicz@cermag.com.pl

Ewelina Maciąg
Doradca Klienta ds. Inwestycji
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 533
e-mail: emaciag@cermag.com.pl

Paweł Łukasik
Przedstawiciel Handlowy 
gsm: +48 607 338 812
e-mail: plukasik@cermag.com.pl

Agnieszka Leśniak
Przedstawiciel Handlowy
gsm.: +48 608 333 518
e-mail:  alesniak@cermag.com.pl

Polecamy kontakt z naszym architektem:

Aleksandra Trzewikowska
gsm: 695 311 280
e-mail: landline@landline.pl 

mgr inż. architekt Arkadiusz Sarlej
gsm: 694 242 059
e-mail: arkadiusz@sarlej.com

zamknij

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.