Cermag - salon Wrocław

Salon łazienek Wrocław

53-611 ul. Strzegomska 38-40
tel.: 71 782 00 48
infolinia: 0 800 237 624
fax: 71 782 00 32

Godziny otwarcia:

Salon
Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00
 

Outlet i Sklep z Chemią Budowlaną
Poniedziałek - piątek 08:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

 

 


SALON WE WROCŁAWIU

Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40
Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40
Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40
Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40
Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40
Salon we Wrocławiu, ul. Strzegomska 38-40

KONTAKT

DEPARTAMENT HANDLOWY:

Salon Sprzedaży Detalicznej:

tel.: 71 78 200 48;

tel.: 71 78 200 56;

tel.: 71 78 200 69


 

Zbigniew Podolak
Kierownik Salonu
gsm: 698 609 601
e-mail: zpodolak@cermag.com.pl 

Magdalena Gawron
Doradca Klienta
gsm: 608 093 355
e-mail: mgawron@cermag.com.pl

Krystyna Królikowska
Doradca Klienta
gsm: 608 333 525
e-mail: kkrolikowska@cermag.com.pl

Elżbieta Wieczorek
Doradca Klienta
gsm: 698 609 604
e-mail: ewieczorek@cermag.com.pl

Edyta Wawerska
Doradca Klienta
gsm: 698 609 605
e-mail: ewawerska@cermag.com.pl

Janina Siewierska
Doradca Klienta
gsm: 698 609 606
e-mail: jsiewierska@cermag.com.pl

Karolina Mazurczak
Doradca Klienta
gsm: 608 299 428
e-mail: kmazurczak@cermag.com.pl

Alex Drużynin
Doradca Klienta
gsm: 694 437 900
e-mail: adruzynin@cermag.com.pl

Arkadiusz Walczak
Doradca Klienta
gsm: 692 469 353
e-mail: awalczak@cermag.com.pl

Marta Mazur
Specjalista ds. Backoffice
fax: 71 78 200 50
gsm: 604 247 300
e-mail: mmazur@cermag.com.pl

 

Sklep Chemii Budowlanej i Farb

OUTLET przy Salonie Sprzedaży

Piotr Fornal
Sprzedawca
gsm: 608 333 555
e-mail: pfornal@cermag.com.pl

 

Sprzedaż B2B

Dariusz Wojtas
Kierownik Działu Inwestycji i Hurtu
gsm: 608 333 509
e-mail: dwojtas@cermag.com.pl

Piotr Dera
Menedżer ds. Kontraktów
fax: 71 782 00 41
gsm: 606 433 688
e-mail: pdera@cermag.com.pl

Leszek Świąder
Przedstawiciel Handlowy
gsm: 608 333 514
e-mail: lswiader@cermag.com.pl

Robert Sara
Przedstawiciel Handlowy
tel.: 71 78 200 30
gsm: 698 609 608
e-mail: rsara@cermag.com.pl

Jacek Słomski
Przedstawiciel Handlowy
fax: 071 782 00 41
gsm: 608 089 259
e-mail: jslomski@cermag.com.pl

Janusz Statkowski 
Przedstawiciel Handlowy 
gsm: 608 333 505
e-mail: jstatkowski@cermag.com.pl

Roxana Gołębiowska
Doradca ds. Inwestycji
tel.: 71 78 200 19
fax: 71 78 200 41
gsm: 664 023 500
e-mail: rgolebiowska@cermag.com.pl

Beata Damecka
Doradca ds. Inwestycji
tel: 71 7820047
gsm: 608 333 506
e-mail: bdamecka@cermag.com.pl

 

Dział Obsługi Architektów 

Monika Miszuk
Koordynator
gsm: 608 333 528
e-mail: mmiszuk@cermag.com.pl

Anna Hołoszkiewicz
Doradca Klienta
gsm: 608 333 502
e-mail: aholoszkiewicz@cermag.com.pl