Cermag - salon Łódź

Salon łazienek Łódź

91-341 ul. Brukowa 15B
tel.: 42 616 55 44
fax: 42 616 55 04

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

 

 

 



 

SALON W ŁODZI

Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B
Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B
Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B

KONTAKT

DEPARTAMENT HANDLOWY

Radosław Stano
Dyrektor Oddziału Łódź
gsm: +48 607 333 657
e-mail:
rstano@cermag.com.pl

 

Salon Sprzedaży

Waldemar Guziński
Kierownik Salonu
tel.: 42 611 61 61
gsm: 698 609 627
e-mail:
wguzinski@cermag.com.pl

Anna Kusztal
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 613
e-mail:
akusztal@cermag.com.pl

Aneta Przygocka (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Doradca Klienta
tel.: 042 616 55 44
gsm: 608 333 511
e-mail:
aprzygocka@cermag.com.pl

Wojciech Kośmidrowski
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 533
e-mail:
wkosmidrowski@cermag.com.pl

Jacek Gogacz
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 696 921 276
e-mail:
jgogacz@cermag.com.pl

Eliza Bartela
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 608 333 523
e-mail:
ebartela@cermag.com.pl  

Sebastian Jędrzejczak
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 603
e-mail:
sjedrzejczak@cermag.com.pl

Krzysztof Górski
Sprzedawca
gsm: 696 921 297
e-mail: 
kgorski@cermag.com.pl

Łukasz Mielczarek
Sprzedawca
gsm: 600 417 732
e-mail:
lmielczarek@cermag.com.pl

 

Sprzedaż B2B

Beata Winiecka - Idzik
Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów 
tel.: 42 616 55 39
gsm: 608 333 513
e-mail:
bwiniecka@cermag.com.pl


Katarzyna Oleksiewicz
Przedstawiciel Handlowy
fax: 42 616 55 04
gsm: 604 247 400
e-mail:
koleksiewicz@cermag.com.pl

Piotr Szuszkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
tel: 42 616 55 45
gsm: 604 239 339
e-mail:
pszuszkiewicz@cermag.com.pl

Judyta Habisiak
Sprzedawca
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 518
e-mail:
hurt@cermag.com.pl

 

Polecamy kontakt z naszym architektem:
Aleksandra Trzewikowska
gsm: 695 311 280
 
mgr inż. architekt Arkadiusz Sarlej
gsm: 694 242 059
 
mgr inż. architekt Wojciech Jaksa
gsm: 500 185 288