Cermag - salon Łódź

Salon łazienek Łódź

91-204 ul. Brukowa 15B
tel.: 42 616 55 44
fax: 42 616 55 04

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00 ;

 

 

 



 

SALON W ŁODZI

Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B
Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B
Salon w Łodzi, ul. Brukowa 15B

KONTAKT

DEPARTAMENT HANDLOWY

Beata Winiecka - Idzik
Dyrektor Oddziału Cermag Łódź 
tel.: 42 616 55 39
gsm: 608 333 513
e-mail: bwiniecka@cermag.com.pl

 

Salon Sprzedaży

Waldemar Guziński
Kierownik Salonu
tel.: 42 611 61 61
gsm: 698 609 627
e-mail: wguzinski@cermag.com.pl

Anna Kusztal
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 613
e-mail: akusztal@cermag.com.pl

Aneta Przygocka (obecnie na zwolnieniu lekarskim)
Doradca Klienta
tel.: 042 616 55 44
gsm: 608 333 511
e-mail: aprzygocka@cermag.com.pl

Wojciech Kośmidrowski
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 533
e-mail: wkosmidrowski@cermag.com.pl

Jacek Gogacz
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 696 921 276
e-mail: jgogacz@cermag.com.pl

Eliza Bartela (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 608 333 523
e-mail: ebartela@cermag.com.pl  

Sebastian Jędrzejczak
Sprzedawca
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 603
e-mail: sjedrzejczak@cermag.com.pl

Małgorzata Pijanowska
Sprzedawca
gsm: 604 417 732
e-mail: mpijanowska@cermag.com.pl

Krzysztof Górski
Sprzedawca
gsm: 696 921 297
e-mail: kgorski@cermag.com.pl

  

Sprzedaż B2B

Katarzyna Oleksiewicz
Przedstawiciel Handlowy
fax: 42 616 55 04
gsm: 604 247 400
e-mail: koleksiewicz@cermag.com.pl

Piotr Szuszkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
tel: 42 616 55 45
gsm: 604 239 339
e-mail: pszuszkiewicz@cermag.com.pl

Leszek Grabowicz
Przedstawiciel Handlowy
fax: 42 616 55 04
gsm: 500 354 216
e-mail: lgrabowicz@cermag.com.pl

Judyta Habisiak
Sprzedawca
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 518
e-mail: hurt@cermag.com.pl

Polecamy kontakt z naszym architektem:
Aleksandra Trzewikowska
gsm: 695 311 280
 
mgr inż. architekt Arkadiusz Sarlej
gsm: 694 242 059
 
mgr inż. architekt Wojciech Jaksa
gsm: 500 185 288