Salon łazienek Wrocław

Salon łazienek Wrocław

53-611 ul. Strzegomska 38-40
tel.: 71 782 00 48
tel.: 71 782 00 56
e-mail: Wroclaw@cermag.com.pl

Dla Klientów parking gratis!

Cermag Wroclaw1 kopia

Godziny otwarcia:

Salon
Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

Outlet i Sklep z Chemią Budowlaną
Poniedziałek - piątek 08:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

DEPARTAMENT HANDLOWY:

Salon Sprzedaży Detalicznej:
tel.: 71 78 200 48;
tel.: 71 78 200 56;

Zbigniew Podolak
Kierownik Salonu
gsm: 698 609 601
e-mail: zpodolak@cermag.com.pl 

Magdalena Gawron
Zastępca Kierownika Salonu/ Doradca Klienta
gsm: 608 093 355
e-mail: mgawron@cermag.com.pl

Alicja Korybska-Wojtasik
Zastępca Kierownika Salonu/ Doradca Klienta
gsm: 608 333 507
e-mail: akorybska@cermag.com.pl

Elżbieta Wieczorek
Doradca ds. Klientów Kluczowych
gsm: 698 609 604
e-mail: ewieczorek@cermag.com.pl

Alex Drużynin
Doradca Klienta
gsm: 694 437 900
e-mail: adruzynin@cermag.com.pl

Arkadiusz Walczak
Doradca Klienta
gsm: 692 469 353
e-mail: awalczak@cermag.com.pl

Magdalena Florkiewicz
Doradca Klienta
gsm: 722 220 640
e-mail: mflorkiewicz@cermag.com.pl

Szymon Pawlinów
Doradca Klienta
gsm: +48 608 333 525
e-mail: spawlinow@cermag.com.pl 

Agnieszka Kułakowska
Doradca Klienta
gsm: +48 604 247 300
e-mail: akulakowska@cermag.com.pl

Aleksander Szpryngiel
Sprzedawca
gsm: +48 607 333 877
e-mail: aszpryngiel@cermag.com.pl

Paula Zadka
Sprzedawca
gsm: 698 609 605 
e-mail: pzadka@cermag.com.pl

Ewa Kwiatkowska
Sprzedawca
(obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim)
e-mail: ekwiatkowska@cermag.com.pl

 

Sklep Chemii Budowlanej i Farb
OUTLET przy Salonie Sprzedaży

Piotr Fornal
Doradca Klienta
gsm: 608 333 555
e-mail: pfornal@cermag.com.pl

Sprzedaż B2B

Grzegorz Ilski
Kierownik Działu Inwestycji
gsm: 607 333 584
e-mail: gilski@cermag.com.pl 

Dariusz Wojtas
Zastępca Kierownika Działu Inwestycji
gsm: 608 333 509
e-mail: dwojtas@cermag.com.pl

Piotr Dera
Menedżer ds. Kontraktów
gsm: 606 433 688
e-mail: pdera@cermag.com.pl

Aleksandra Rolińska
Asystentka Działu Kontraktów
gsm: 698 609 602
e-mail: arolinska@cermag.com.pl

Leszek Świąder
Przedstawiciel Handlowy
gsm: 608 333 514
e-mail: lswiader@cermag.com.pl

Robert Sara
Przedstawiciel Handlowy
gsm: 698 609 608
e-mail: rsara@cermag.com.pl

Jacek Słomski
Przedstawiciel Handlowy
gsm: 608 089 259
e-mail: jslomski@cermag.com.pl

Janusz Statkowski 
Przedstawiciel Handlowy 
gsm: 608 333 505
e-mail: jstatkowski@cermag.com.pl

Jakub Burnatowski 
Przedstawiciel Handlowy 
gsm: 608 333 506
e-mail: jburnatowski@cermag.com.pl

Roxana Gołębiowska
Doradca Klienta ds. Inwestycji
gsm: 664 023 500
e-mail: rgolebiowska@cermag.com.pl

Marta Mazur
Doradca Klienta ds.Inwestycji
gsm: 698 609 606
e-mail: mmazur@cermag.com.pl

Dział Obsługi Architektów 

Monika Miszuk
Doradca ds. Kluczowych Klientów - Koordynator
gsm: 608 333 528
e-mail: mmiszuk@cermag.com.pl

Renata Węgrower
Doradca ds. Kluczowych Klientów
gsm: 607 338 816
e-mail: rwegrower@cermag.com.pl

 

Architekci wewnętrzni:

Anna Korybska
gsm: 604 110 847

Katarzyna Dorosz
gsm: 668 672 757

Joanna Ładysz
gsm: 725 500 458

Aneta Zalega
gsm:  501 228 791

Małgorzata Kuchciak
gsm: 605 070 950

Kamilla Wolak
gsm: 506 080 114 

zamknij

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.