Opole

Salon łazienek Opole

45-758 ul. Prószkowska 54 
tel.: 77 457 35 09/10
fax: 77 474 88 82
e-mail: Opole@cermag.com.pl

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - piątek 09:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00

Cermag OPOLE 17

DEPARTAMENT HANDLOWY

Salon Sprzedaży Detalicznej

Katarzyna Brylczak
Kierownik Salonu
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 299 425
e-mail: kbrylczak@cermag.com.pl

Tomasz Bartoszek
Doradca Klienta
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 631 255
e-mail: tbartoszek@cermag.com.pl 

Agnieszka Kubasiewicz
Doradca Klienta
gsm: 602 246 255
e-mail: akubasiewicz@cermag.com.pl 

Mirela Adamiec
Sprzedawca
tel. 77 457 35 09
gsm: 608 333 556
e-mail: madamiec@cermag.com.pl

Obsługa Inwestycji

Przemysław Knuter
Przedstawiciel Handlowy
fax: 77 474 88 82
gsm: 608 333 530
e-mail: pknuter@cermag.com.pl 

zamknij

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.