Łódź

Salon łazienek Łódź

91-341 ul. Brukowa 15B
tel.: 42 616 55 44
fax: 42 616 55 04
e-mail: Lodz@cermag.com.pl

lodz

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 16:00

DEPARTAMENT HANDLOWY

Radosław Stano
Dyrektor Oddziału Łódź
Departament Handlowy
gsm: +48 607 333 657
e-mail: rstano@cermag.com.pl

Salon Sprzedaży

Waldemar Guziński
Kierownik Salonu
tel.: 42 611 61 61
gsm: 698 609 627
e-mail: wguzinski@cermag.com.pl

Anna Kusztal
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 613
e-mail: akusztal@cermag.com.pl

Aneta Przygocka (obecnie na urlopie macierzyńskim)
Doradca Klienta
tel.: 042 616 55 44
gsm: 608 333 511
e-mail: aprzygocka@cermag.com.pl

Jacek Gogacz
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 696 921 276
e-mail: jgogacz@cermag.com.pl

Eliza Bartela
Doradca Klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 608 333 523
e-mail: ebartela@cermag.com.pl  

Sebastian Jędrzejczak
Doradca klienta
tel.: 42 616 55 44
gsm: 698 609 603
e-mail: sjedrzejczak@cermag.com.pl

Krzysztof Górski
Sprzedawca
gsm: 696 921 297
e-mail: kgorski@cermag.com.pl

Łukasz Mielczarek
Sprzedawca
gsm: 600 417 732
e-mail: lmielczarek@cermag.com.pl

Sprzedaż B2B

Beata Winiecka - Idzik
Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów
tel.: 42 616 55 39
gsm: 608 333 513
e-mail: bwiniecka@cermag.com.pl

Katarzyna Oleksiewicz
Przedstawiciel Handlowy
fax: 42 616 55 04
gsm: 604 247 400
e-mail: koleksiewicz@cermag.com.pl

Piotr Szuszkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
tel: 42 616 55 45
gsm: 604 239 339
e-mail: pszuszkiewicz@cermag.com.pl

Judyta Habisiak
Sprzedawca
tel.: 42 616 55 45
gsm: 608 333 518
e-mail: hurt@cermag.com.pl

Polecamy kontakt z naszym architektem:

Aleksandra Trzewikowska
gsm: 695 311 280
e-mail: landline@landline.pl 

mgr inż. architekt Arkadiusz Sarlej
gsm: 694 242 059
e-mail: arkadiusz@sarlej.com 

mgr inż. architekt Wojciech Jaksa
gsm: 500 185 288
e-mail: info@jaxaarchitekt.pl

zamknij

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.