slider1
slider1
DOVER »
DOVER ACERO 31,6x90& DOVER SPIGA_Acero31,6x90cm úAZIENKA.jpg DOVER ACERO 31,6x90cm_H úAZIENKA.jpg DOVER ACERO 31,6x90_úAZIENKA.jpg DOVER ACERO&DOVER LINE ACERO 31,6x90cm_30-9-2014úAZIENKA.jpg DOVER ANTIQUE 59,6x59,6cm_V úAZIENKA.jpg DOVER CALIZA & Dover_Modern_Line_Caliza31,6x90+-Dover_Caliza59,6x59,6cm úAZIENKA.jpg DOVER CALIZA 31,6x90cm & Dover_Antique 59,6x59,6cm_H úAZIENKA.jpg DOVER LINE ARENA 31,6x90cm_H-1 úAZIENKA.jpg
Producent: PORCELANOSA
Kolekcja: DOVER
PORTLAND »
PORTLAND_Arena59,6x59,6cm & liston Oxford_Cognac31,6x90cm_H úAZIENKA.jpg PORTLAND_Arena59,6x59,6cm_úAZIENKA.jpg
Producent: PORCELANOSA
Kolekcja: PORTLAND
BARCELONA »
BARCELONA -PODúOGA.jpg BARCELONA-PODúOGA SALON.jpg BARCELONA_B 59,6x59,6cm_H PODúOGA.jpg BARCELONA_C PODúOGA.jpg BARCEONA_B 59,6x59,6cm_24-9-2014D PODúOGA.jpg
Producent: PORCELANOSA
Kolekcja: BARCELONA
STARCK »
02_Starck.jpg 03_Starck.jpg 04_Starck.jpg
Producent: HANSGROHE
Kolekcja: STARCK
INIPI B »
Inipi_B_8.jpg Inipi_B_9.jpg Inipi_B_Super_Com_2.jpg Inipi_B_Super_Com_4.jpg Inipi_B_Super_Com_5.jpg Inipi_B_Super_Com_6.jpg Inipi_B_Super_Com_7.jpg
Producent: DURAVIT
Kolekcja: INIPI B
MEM »
01_MEM_Refinement.jpg
Producent: DORNBRACHT
Kolekcja: MEM
krasnal

CERMIGIUSZ - takie imię otrzymuje nasz krasnal

20 sierpień 2015

Rozstrzygnęliśmy konkurs na imię dla naszego krasnala. Zwycięża nazwa CERMIGIUSZ i z takim imieniem krasnal zostaje wpisany na mapę wrocławskich krasnali.

Krasnal zagościł w Cermagu z okazji 30-lecia firmy. Znaleźć go można tuż przed wejściem do wrocławskiego Salonu.

Autor zwycięskiej propozycji otrzymuje nagrodę główną - 1000 zł na zakupy produktów Paradyż. 

Dodatkowo przyznajemy 14 wyróżnień - autorzy dodatkowych propozycji imienia otrzymali już od nas maile z informacją o nagrodzie. Są to upominki od Grohe oraz Hansgrohe.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

 

CERMIGIUSZ

Jak głosi legenda, krasnal od 30 lat kąpie się w wannie. Co jakiś czas zagląda do Salonu w poszukiwaniu nowości ze świata designu, ale którędy i kiedy wchodzi do Cermagu, nie wiadomo. Widywano go wśród płytek ceramicznych po zmroku, gdy drzwi wejściowe były już zamknięte. To właśnie wtedy delektuje się pięknem najnowszych kolekcji oraz najwyższą klasą ekspozycji. W godzinach pracy Salonu wyleguje się w progu w wannie z lampką jubileuszowego szampana.

Upodobał sobie wannę z Cermagu jako najstarszego salonu łazienek we Wrocławiu. Relaksując się w niej zaraża pasją do łazienek wszystkich, którzy chociaż raz zajrzą do Salonu. Wspólnie z firmą dba o spełnianie marzeń Klientów w zakresie piękna i komfortu. Chodzą słuchy, że to najbardziej snobistyczny osobnik ze wszystkich wrocławskich krasnali.

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
MIN

Trwają zapisy na kurs Home Stagingu i projektowania architektury wnętrz

17 sierpień 2015

Trwają zapisy na kurs Home Stagingu - przygotowania nieruchomości do sprzedaży oraz na kurs projektowania architektury wnętrz (zapraszamy do zapoznania się z letnią promocją).

Cermag jest Partnerem Tytularnym Akademii Wnętrz Ewy Romanow-Głowackiej.

Kursy projektowania wnętrz organizowane są cyklicznie, a informację o naborze znaleźć można zawsze na stronach internetowych Cermagu oraz Akademii Wnętrz.

Każdy z Partnerów poprowadzi panel szkoleniowo - prezentacyjny dotyczący swojego asortymentu, w formie warsztatów branżowych, które realizowane są w ciągu tygodnia, w godzinach popołudniowych.

Warsztaty dotyczą tematów m in. projektowania łazienek, kuchni oraz technik malarskich. Uczestnictwo nie jest wymagane, stanowi formę uzupełnienia zajęć weekendowych.

Uczestnictwo w szkoleniach branżowych, zbieranie informacji w zakresie trendów produktów i rozwiązań technicznych stanowi istotny czynnik w rozwoju zawodowym projektanta. W trakcie kształcenia Słuchacze nawiązują kontakty zawodowe, dzięki takiej formy nauki osoba, która ukończy kurs, przygotowana jest do podjęcia tematów projektowych.

W tym celu każdy Uczestnik otrzymuje od firm Partnerskich pakiet materiałów dotyczących wykończenia przestrzeni wnętrzarskiej, tj.: materiały informacyjne, próbniki produktów, wzorniki, komplety materiałów wnętrzarskich, katalogi dostawców płytek ceramicznych, gresów, armatury sanitarnej, próbniki kolorystyczne, technik ściennych, tkanin, grzejników, stolarki drzwiowej oraz podłóg, itp.

Każdy Uczestnik po szkoleniu otrzymuje Certyfikaty, sygnowane przez firmy w zakresie uzyskania wiedzy technicznej.

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
folleto arch 15

Nowy dostawca hiszpański APAVISA

28 lipiec 2015

Prezentujemy nowego dostawcę płytek z Hiszpanii – firmę APAVISA Porcelanico, S.L. To połączenie gresów high-tech, innowacyjności i awangardowego designu.

Oferta podzielona jest na koncepcje: Metal, Cement, Stone, Wood, Monocolor, Archconcept i otwiera nowe możliwości projektowania przestrzeni.

Imitacje kamieni naturalnych, betonu, metalu, drewna zyskały nowy przestrzenny wymiar poprzez wprowadzenie do oferty nowoczesnych dekoracji QUARTER UP, BUMP HEXAGONAL, DIAGONAL UP, CURVE, które stały się odrębną „marką” dedykowaną architektom – ARCHCONCEPT.

Jakość, technologia, doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym i nowatorskim designem stwarzają nieograniczone możliwości projektowania. Więcej na: www.apavisa.com

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
2

Wir wodny w baterii umywalkowej – Axor Starck V

21 lipiec 2015

Marka Axor i Philippe Starck przygotowali przezroczystą baterię umywalkową, dzięki której możemy obserwować wir wody. To niesamowite wrażenie, jak mówią twórcy, doświadczania wody.

Trwałe i wytrzymałe szkło kryształowe oraz organiczny i transparentny design baterii tworzą perłę wśród baterii.

Otwarta wylewka pozwala na doświadczanie wody, wznoszącej się wirującym ruchem w baterii i wypadającej do umywalki swobodnym strumieniem. Wylewka jest obrotowa i łatwa do wyciągnięcia, co ułatwia czyszczenie.

“Zjawisko wiru zajmowało mojego ojca, Klausa Grohe wiele lat”, mówi Philippe Grohe, szef marki Axor. “Jego intuicyjne przekonanie, że woda może być w sposób widoczny wynoszona na zewnątrz poprzez wir było punktem wyjścia do pracy nad Axor Starck V. Nasz długoletni przyjaciel Philippe Starck okazał się idealnym partnerem przy projektowaniu kształtu otaczającego ten wir. Ostateczna realizacja Axor Starck V była możliwa dzięki kreatywności projektanta oraz technicznemu know-how i ponad stuletniemu doświadczeniu firmy Hansgrohe."

 

Axor Starck V, kolejna innowacja od marki Axor to:

- jednootworowa wersja z mieszaczem

- wykończenie w kolorze chromu lub bieli oraz 12 standardowych powłok wykończeniowych

- przepływ na poziomie 4l/ min

- szkło kryształowe odporne na zadrapania i detergenty

- odłączanie szklanej wylewki: połączenie EasyClick-In pomiędzy trzonem a wylewką, gwarantujące łatwe czyszczenie i wyciąganie

- dowolny montaż korpusu baterii i umieszczenie uchwytu po prawej lub lewej stronie

- możliwość czyszczenia w zmywarce.

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
podziekowania od partnerow biznesowych Cermagu

Gala Jubileuszowa CERMAGU

15 czerwiec 2015

W sobotę 13.06. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbyła się Gala Jubileuszowa, która zgromadziła władze miasta, kluczowych klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników firmy. W uroczystości wzięło udział 400 gości.Dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie oraz udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu!

W obchodach 30-lecia Cermagu uczestniczyli wiceprezydenci Wrocławia: Pan Maciej Bluj oraz Pan Adam Grehl, a także licznie zgromadzeni strategiczni partnerzy, kluczowi klienci i pracownicy firmy. Najliczniejszą grupę gości stanowili architekci; pojawili się również przedstawiele firm: Imola, Casalgrande Padana, Marazzi, Porcelanosa, Saloni, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Rako, Niro Granite, Sopro, Hüppe, Kludi, Grohe, Hansgrohe, Duravit, Villeroy & Boch, Roca, Kessel, Elita, Bärwolf.

Wieczór otworzył Prezes Cermagu Jarosław Leszczyński, który powitał zgromadzonych gości. Następnie głos zabrał Właściciel i Założyciel Cermagu Pan Józef Kaczkowski, który opowiedział o historii Cermagu i najważniejszych momentach z życia firmy:

- Jest to dla mnie szczególny jubileusz, gdyż w tym roku minęło 30 lat działalności firmy, którą stworzyłem i zbudowałem od podstaw. Wszystko zaczęło się w dniu 5-ego kwietnia 1985 r. niedaleko stąd, przy ul. Maślickiej 148, kiedy to sprzedałem swoje pierwsze w życiu płytki ceramiczne – płytki wyprodukowane w dużej mierze własnoręcznie. Pamiętam dokładnie ten dzień, był to Wielki Piątek Wielkanocny, mój syn Kamil miał wówczas jeden rok, dzisiaj jest członkiem zarządu Cermagu. Pamiętam, że Kamil był bardzo absorbujący – uczył się chodzić. Córka Ania, która jest obecnie też Członkinią Zarządu, oczekiwała na przyjście na świat, musiała wówczas jeszcze poczekać na to pięć miesięcy. Jak na Wielki Piątek Wielkanocny, dzień ten zapowiadał się dość dramatycznie, ponieważ nie było za co tych Świąt przygotować – wszystkie pieniądze, a także, mówiąc dzisiejszym językiem, zdolności kredytowe, zostały wyczerpane na budowę zakładu płytek ceramicznych przy wspomnianej już ulicy Maślickiej 148. I w takich okolicznościach pojawił się mój pierwszy klient – właściciel sklepu ze Szczecina, z charakterystyczną modną wówczas, mało męską torbą zwaną pedałówką, wypchaną pieniędzmi. Klient ten dokonał zakupu pierwszej jeszcze próbnej partii towaru, oczywiście płacąc gotówką. I moment ten był decydujący nie tylko dla budżetu tamtych Świąt Wielkiej Nocy, ale jak się później okazało – decydujący dla mojej całej kariery zawodowej, a także dla sytuacji materialnej. I tak się zaczęło, od tego momentu nastąpił rozwój firmy, który z małymi zakrętami w historii trwa do dnia dzisiejszego. Cały ten czas mógłbym podzielić na 3 okresy: lata 1985 – 1990 to okres produkcji płytek ceramicznych, lata 90-te to okres dynamicznego, burzliwego i bardzo spontanicznego rozwoju działalności handlowej i wreszcie wiek XXI to okres rozwoju jakościowego firmy na zrównoważonym już i dojrzałym polskim rynku. Te 30 lat to bardzo wiele historii, nie sposób o nich dziś opowiedzieć.

Zwieńczeniem wystąpienia Właściciela było podkreślenie zaufania, jakim obdarzył swoje dzieci: Annę Kaczkowską i Kamila Kaczkowskiego, obecnie Członków Zarządu Cermagu oraz obecnego Prezesa Jarosława Leszczyńskiego, którzy wspólnie od ponad 2 lat prowadzą firmę z sukcesem. Niezwykle emocjonalne wystąpienie Józefa Kaczkowskiego przybrało charakter osobistych podziękowań. Dla wielu gości była to wzruszająca chwila.

Po przemówieniach przedstawicieli firmy, głos zabrali partnerzy biznesowi Cermagu, chcący złożyć podziękowania za wieloletnią współpracę. Składali prezenty takie jak m.in. brandowana znakiem Cermag 30 lat, przygotowana specjalnie na tę okazję płytka ceramiczna. Nie zabrakło również podziękowań od wiceprezydentów Macieja Bluja oraz Adama Grehla za wspieranie rozwoju lokalnej gospodarki oraz profesjonalizm w prowadzeniu biznesu.

Po części oficjalnej goście zaproszeni zostali do uroczystej kolacji, którą umilił recital saksofonisty Jarosława Woszczyny. Krótko potem pojawiła się gwiazda wieczoru Ryszard Rynkowski, który przy akompaniamencie fortepianu, zaśpiewał największe swoje przeboje. Pierwszy taniec należał do Właścicieli oraz Zarządu firmy Cermag.

Wyjątkowym punktem programu był tort urodzinowy w kształcie wanny. Firma Cermag od niedawna posiada własnego krasnala, relaksującego się w wannie, co stanowiło wzór dla mistrzów cukiernictwa. Niecodzienny tort stał się bohaterem tego wieczoru. W dalszej części gali goście byli świadkami spektaklu akrobatycznego, przygotowanego przez grupę Everest, znaną ze spektaklu Prometeusz. Na koniec Cermag zaprosił wszystkich gości do pamiątkowego zdjęcia na trybunach, a dalsza zabawa na parkiecie trwała do białego rana.  

- Cieszę się, że możemy wspólnie świętować jubileusz Cermagu z naszymi partnerami i klientami, bo wszyscy tworzymy historię firmy. Są dzisiaj z nami najważniejsze, najbliższe Cermagowi osoby, z którymi zwykle spotykamy się indywidualnie, a które dziś wspólnie, jako rodzina Cermagu, świętują z nami jubileusz – to dla nas szczególnie ważne. Cermag jest starszy ode mnie o pięć miesięcy i widzę tu wiele twarzy, które pamiętam z czasów moich najdalszych wspomnień – opowiadała Anna Kaczkowska, Członek Zarządu Cermagu.

Prezes Zarządu Jarosław Leszczyński podsumował:

- Szczególnym dowodem uznania za 30 lat pracy, podkreśleniem tego, że nasze działania mają sens, była obecność wiceprezydentów miasta Wrocławia, jak i wysoka frekwencja najważniejszych osób ze świata architektów, inwestorów, firm wykonawczych oraz partnerów biznesowych nie tylko z Polski, ale i z całego świata: Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Czech, a nawet odległej Malezji. Jest to dla nas motywacją do dalszego rozwoju i podążania wybraną drogą przez kolejne 30 lat i dłużej, a w drodze tej najważniejszą wartością dla Cermagu zawsze był, jest i będzie Klient.

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
promo mdc

Magazyn Dobrych Cen - Wydanie Jubileuszowe

11 maj 2015

Zachęcamy do zapoznania się z nowym Magazynem Dobrych Cen.

W Wydaniu Jubileuszowym znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, z okazji 30-lecia Cermagu, rozdajemy prezenty naszym Klientom.
POBIERZ GAZETKĘ.

Zapraszamy do odwiedzania naszych Salonów!

Gazetka obowiązuje od 11.05.2015.

SCHOWAJ » ZOBACZ WIĘCEJ »
03 Architekci » investor page 5 Inwestorzy » 01 Firmy wykonawcze i rzemieślnicy » 02 Firmy handlowe »

O Cermagu

CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów, powiązanych z ich montażem. Rozwijamy też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych.

ZOBACZ WIĘCEJ »

Nagrody:

zamknij

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.